Типи турів

Весільні тури

 
Весілля і медовий місяць за кордоном. Дозвольте собі бути трішки щасливішими, залиште весільні клопоти і задушливі РАГСи позаду - довірьте організаційні питання професіоналам

Екотури

 
Чи дозволять бути ближче до природи.  Активний туризм з відвідування незайманих куточків природи. У екотуризмі немає ризику, а ось відчуття великої пригоди максимально..

Екстремальні тури

 
Примусьте Ваше серце битися швидше! Для тих, хто жадає гострих відчуттів наодинці з природою. Відкрийте красу підводного світу або зійдіть гірським схилом на лижах!

Тури вихідного дня

 
Вихідні - це маленька відпустка! Тільки уявіть, як добре вирватися з міста і провести вихідні на узбережжі ласкавого моря в Словенії або прогулятися вулицями Відня.

Гастро-тури

 
Для справжніх цінителів кулінарії. Спеціально підібрані програми гастрономічного відпочинку. З такої поїздки ви привезете цінні рецепти і знання

Індивідуальні тури

 
 Будь-які капризи туриста. Це можливість подорожувати саме так, як вам хочеться, і при цьому мати всі гарантії якісного та безпечного відпочинку в будь-якій точці світу.

Круїзи

 
Насолоджуйтеся морськими пейзажами на борту круїзного лайнера, а так же, можливістю під час однієї подорожі відвідати кілька країн.

Горнолижні тури

 
Для любителів зимового відпочинку. Припадуть до душі любителям активного відпочинку і всім бажаючим оздоровитися, зміцнити тіло і дух, отримати заряд позитиву.